Almiral tablety

Účinnou látkou tohoto léku je Diklofenak, který má protizánětlivé účinky. Almiral se užívá k léčbě akutní bolesti způsobených revmatoidní artritidou, osteoartritidou, akutní bolestí zad, akutní dny, u bolestí ledvin (např. při ledvinových kamenech), u akutního traumatu a při pooperačních bolestech.(lék na předpis)

 

Novinky

29.09.2013

V současné době je pacientům předkládána jako "zázračná" metoda léčby artrózy kloubů aplikací kmenových buněk.  Tyto buňky jsou získávány z tukové tkáně jedince, kdy se odsaje část tuku z podkoží, následně se zpracuje a aplikuje do poškozeného kloubu.

19.05.2013

Adheze (srůsty) jsou normální součástí každého hojivého procesu v lidském těle, kdy se organismus snaží co nejrychleji reparovat (zhojit) ránu, která vznikla úrazem či operací.

15.04.2013

Ve dnech 6.-8. dubna 2013 uspořádala American Society for Surgery of Hand  pod záštitou University of Colorado,  Hospital of  Thomas Jefferson,  ve Filadelfii  (USA) setkání specialistů zabývajících se chirurgií zápěstí, kterého se zúčastnil také doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D.

04.10.2012

Zlomeniny patní kosti jsou stále nevyřešeným problémem. Na terapii má vliv několik faktorů. Jde o malou kost, přes kterou při chůzi dochází k přenosu velké váhy přes malou plochu.

03.09.2012

pilnyDne 24.4. 2012 byl garant těchto webových stránek (lékař ortopedického oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s. )  doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. přizván do operačního týmu MUDr. Tomáše Hegera na Kliniku úrazové chirurgie, Nemocnice ak. L. Dérera Bratislava-Kramáre k operaci zápěstí předního slovenského kardiochirurga a syna prezidenta Slovenské republiky MUDr. Iva Gašparoviče Ph.D.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.