Zobrazit téma - voda v koleni

voda v koleni

voda v koleni

Příspěvekod Romana » stř úno 15, 2012 12:55 pm

Dobrý den,
v pondělí jsem navštívila ortopedii s tím, že po lehkém úrazu kolena mě nepřešly zcela bolesti. Pan doktor konstatoval vodu v koleni a provedl mi punkci, vody tam bylo sice velmi málo, ale konstatoval, že by mi to mělo přinést okamžitou úlevu a nakázal mi týdenní klid na lůžku. Koleno mě ale nyní bolí více, než před odstraněním vody, je to normální?
Předem děkuji za odpověď.
Romana
 

Re: voda v koleni

Příspěvekod Jaroslav Pilný » stř úno 15, 2012 3:42 pm

Vážená paní Romano,
synoviální tekutina (voda ) v koleni vzniká po jeho podráždění například po úraze. Pokud je po punkci zhoršení, může to být v důsledku podráždění v souviskosti s punkcí. Bylo by dobré koleno zaledovat, případně si vzít nějaké nesteroidní antirevmatikum. Pokud by byly teploty vyhledejte lékaře okamžitě.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1500
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků

cron
 

Novinky

24.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Vzhledem k mému odchodu do Nemocnice Nové Město na Moravě se mění i způsob objednávání k operacím a ambulantnímu vyšetřením.
Pacienti, které jsem již vyšetřil a určil typ operace, se mohou objednávat na mailové adrese pilny@ortopedie-traumatologie.cz, kde jim navrhnu termín operace a pošlu informace k přijetí.
Pacienti, kteří nebyli ještě vyšetření, se mohou objednávat do ambulance na telefonním čísle 566683203, kde jim sestra určí termín vyšetření.

S přáním všeho dobrého v novém roce

05.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Dovoluji si vás touto cestou informovat, že odcházím ke dni 31.1.2015 z Ortopedického oddělení Pardubické krajské nemocnice a nastupuji jako primář Ortopedického oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě. Bližší informace o možností objednání k vyšetření a operačnímu řešení budou zveřejněny na těchto webových stránkách po 20.12.2014.

S úctou
Jaroslav Pilný

29.09.2013

V současné době je pacientům předkládána jako "zázračná" metoda léčby artrózy kloubů aplikací kmenových buněk.  Tyto buňky jsou získávány z tukové tkáně jedince, kdy se odsaje část tuku z podkoží, následně se zpracuje a aplikuje do poškozeného kloubu.

19.05.2013

Adheze (srůsty) jsou normální součástí každého hojivého procesu v lidském těle, kdy se organismus snaží co nejrychleji reparovat (zhojit) ránu, která vznikla úrazem či operací.

15.04.2013

Ve dnech 6.-8. dubna 2013 uspořádala American Society for Surgery of Hand  pod záštitou University of Colorado,  Hospital of  Thomas Jefferson,  ve Filadelfii  (USA) setkání specialistů zabývajících se chirurgií zápěstí, kterého se zúčastnil také doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.