Zobrazit téma - Bolesti a praskani ve všech kloubech

Bolesti a praskani ve všech kloubech

Bolesti a praskani ve všech kloubech

Příspěvekod Florindula » stř bře 22, 2017 4:35 pm

Dobry den,uz nevim kam dal jít.Dlouhodobě trpím bolestmi celého těla,při každém pohybu mi všechno všude praská.Nevím jestli klouby nebo kosti celkove,ale to praskani je fakt vsude-krk,ruce,zada,kyčle,nohy.V práci uz mají ze mě srandu,že se to nedá poslouchat.Už nevím co to je být bez brufenu,ani ten mi nepomáhá.Jsem jen v bolestech a trpim.Mimoto velké bolesti zad a problémy s pohybem.Byla jsem u lekare,který mi vzal krev a podle krevního obrazu mi rekl,že ma před sebou krev zdravého člověka.Nakonec mě poslal na rentgen zad,výsledek je posun obratli 2.stupně.Poslal me na neurologii.Neurolozka se na me podívala,ukázala mi ulevove polohy na zada a řekla mi at v žádném případě nejim brufeny a doporučila mi antidepresiva,prý mě to trošku otupi a neucitim tak tu bolest.S tím jsem se nespokojila a šla znovu k praktickému lékaři.Doporučil mi rehabilitace ,ktere nijak nepomohly a taky me posila na psychiatrii.Poslechla jsem a zacala antidepresiva brat.Uz jsou to tři měsíce a je to čím dál tím horší.Všude se na me dívají jak na hypochondra,ja trpím a nevím kam dal,čím to může byt a co by mi mohlo pomoci.Hlavně netuším,co znamená to bolestivé lupání v celém těle,které nikdo neřeší :-(
Florindula
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 22, 2017 4:18 pm

Re: Bolesti a praskani ve všech kloubech

Příspěvekod Jaroslav Pilný » ned bře 26, 2017 2:09 pm

Vážená paní,
dle Vašeho popisu asi trpíte vrozenou hypermobilitou kloubů v těle. V tomto případě, kdy jsou klouby volnější, dochází k jejich přeskakování a bolestem. Nejlepší pro stabilizaci kloubů je izometrické posilování svalů v jejich okolí, aby kloub stabilizovali a tím se snížila hypermobilita se všemi jejími důsledky.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: opupuqidavuak a 91 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.