Zobrazit téma - Kyčle

Kyčle

Kyčle

Příspěvekod Aktiv » úte říj 24, 2017 3:58 pm

Dobrý den, pane doktore,

trápí mě bolest pravé kyčle a jelikož jsem sportovec, mám obavy, abych si neublížil. Lékař mě řekl, že jsem zdravý, ale bolesti z něčeho přece musí vznikat. Prosím, o kontrolu rentgenu a o váš názor. Bolest je jak v tříslu tak i na pravém boku nohy, jde až pod pravou půlku zadku.

Děkuji
Přílohy
RTG.JPG
RTG.JPG (84.98 KiB) Zobrazeno 358 krát
Aktiv
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 24, 2017 3:54 pm

Re: Kyčle

Příspěvekod Jaroslav Pilný » stř říj 25, 2017 6:24 am

Dobrý den,
na RTG snímku nevidím žádný špatný nález na kyčelních kloubech. Dle Vašeho popisu obtíží si spíše myslím, že obtíže budou z oblasti sakroiliakálního kloubu /SI/, ale nevyšetřoval jsme Vás, takže vycházím jen z toho co mi píšete.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1796
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník

cron
 

Novinky

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

24.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Vzhledem k mému odchodu do Nemocnice Nové Město na Moravě se mění i způsob objednávání k operacím a ambulantnímu vyšetřením.
Pacienti, které jsem již vyšetřil a určil typ operace, se mohou objednávat na mailové adrese pilny@ortopedie-traumatologie.cz, kde jim navrhnu termín operace a pošlu informace k přijetí.
Pacienti, kteří nebyli ještě vyšetření, se mohou objednávat do ambulance na telefonním čísle 566683203, kde jim sestra určí termín vyšetření.

S přáním všeho dobrého v novém roce

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.