Zobrazit téma - operace kolena pooperační stav

operace kolena pooperační stav

operace kolena pooperační stav

Příspěvekod vazkal » pát pro 01, 2017 7:06 am

p.doktore měla bych dotaz,maminku v úterý 28.11.2017 operovali koleno (výměna koleniho kloubu )na bolesti jí pichaly opiaty a ještě k tomu má maminka problémy se spánkem tak jí na noc dávaly neurol 0.5mg, který užívá už delší dobu. Vše bylo v pořádku tu 1 noc po operaci,ale 2 noc jí večer vykapala kapačka,po které maminka cítila tlak na prsou,pak si vzala zmiňovaný neurol a od té doby už nevěděla o světě. Ráno ji točili EKG neboť jí vůbec nemohli probrat vše bylo v pořádku,dali jí nějaký lek na rychlé vstřebávání toho neurolu,ale maminka se probrala tak kolem 13hod. A vůbec neví co se stalo. Bylo mi řečeno,že se to stává,že se to v ní mohli nakupit ty léky a po tom byla sjetá ( Což jsou slova lékaře ). Prosím vás máte tuto zkušenost???Přiznám se,že se mi zdá jestli mamince spíš nebyl omylem podán buď silnější neurol nebo jiný lék. Snad jsem to napsala srozumitelně. Předem děkuji za odpověď hezký den Váchová
vazkal
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 01, 2017 6:35 am

Re: operace kolena pooperační stav

Příspěvekod Jaroslav Pilný » úte pro 05, 2017 2:40 am

Dobrý den,
u starších lidí, zvláště u těch, kteří jsou navyklý na nějaké léky, může mít kombinace s jinými léky, takovýto důsledek. Nejhorší je, když si pacient ještě sám vezme "ze svých zásob" nějaký lék a nikomu nic neřekne. Na Váš dotaz: někdy takového reakce vidíme.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1782
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 

Novinky

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

24.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Vzhledem k mému odchodu do Nemocnice Nové Město na Moravě se mění i způsob objednávání k operacím a ambulantnímu vyšetřením.
Pacienti, které jsem již vyšetřil a určil typ operace, se mohou objednávat na mailové adrese pilny@ortopedie-traumatologie.cz, kde jim navrhnu termín operace a pošlu informace k přijetí.
Pacienti, kteří nebyli ještě vyšetření, se mohou objednávat do ambulance na telefonním čísle 566683203, kde jim sestra určí termín vyšetření.

S přáním všeho dobrého v novém roce

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.