Zobrazit téma - Bolest kycle

Bolest kycle

Bolest kycle

Příspěvekod Dasenka » stř led 10, 2018 3:40 pm

Dobrý den,mám dotaz ohledně maminky.Bude ji 78 let,a byla ji diagnostikována artroza. Pan doktor ji řekl ze to ma " kost na kost".V minulosti prodělala infarkt,ma bypass,cukrovku,picha si inzulin.Problém je ze ma nesnesitelné bolesti,léky které dostala na bolest ji ne pomáhají,cele noci nespí, nemůže chodit .Nemuze jist ,cukrovka ji skáče,ma často hypoglykémii.Diabetik ji upravil léčbu,ale není to lepší.Potřebovala by si odpočinout od bolesti,ale nic ji nezabírá.Jsme zoufalí a nevíme co by ji mohlo pomoct.Prosím poradte.Dekuji
Dasenka
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 10, 2018 3:03 pm

Re: Bolest kycle

Příspěvekod Jaroslav Pilný » stř led 17, 2018 4:32 pm

Dobrý den,
pokud je Vaše maminka takto nemocná, je operace endoprotézy velkým rizikem, kdy by operaci nemusela přežit. Pokud má bolesti může se zkusit píchnout obstřik s kortikoidy přímo do kloubu. Další možností je vyšetření v ambulanci bolesti, kde mohou vytvořit kombinaci léků na bolest například s analgetickými náplastmi.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1863
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.