Zobrazit téma - Pakloub člunkové kosti s artrózou

Pakloub člunkové kosti s artrózou

Pakloub člunkové kosti s artrózou

Příspěvekod Pain » pon dub 09, 2018 10:27 pm

Dobrý den chtěl jsem se zeptat 17 letech mě byla špatně diagnostivana zlomenina člunkové kosti po 4 letech jsem si i nechal vyžádat rtg snímek na kterém bylo vidět že jde o zlomeninu dle mého ošetřujícího lékaře ten mě pote sdělil že operace již asi už není moc vhodná že by zápěstí mohlo být ještě horší zápěstí pravidelně rozcvičuji jelikož hraju na kontrabas tak prsty potřebuji v pohodě aspoň tedy ukazováček a prostředníček od obvodní dr si nechávám psát uz naky ten rok auliny a novalginy ktere teda beru v poslední možnosti poslední době mě ale začala mravenčit vsechny prsty a bolest mě jde až do loktu a prášky už moc nezabírají spíš vůbec nedávno jsem se dočetl že by bolesti mohli zmírnit lékařské konopí případně bych se chtěl dozvědět jestli se opravdu stim nedá něco ještě dělat je mě 22 let jelikož jsem pravák a zlomeninu mam na pravé ruce docela mam strach z budoucnosti predem diky za odpověď
Pain
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 09, 2018 10:09 pm

Re: Pakloub člunkové kosti s artrózou

Příspěvekod Jaroslav Pilný » čtv dub 12, 2018 6:35 pm

Vážený pane,
pokud je pakloub s artrotickými změnami, již se jeho rekonstrukce nedoporučuje pro špatné výsledky. Ale dají se provést některé tzv. záchovné operace, ale to bych potřeboval vyšetřit a zhodnotit nález.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ihumseabohi a 95 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.