Zobrazit téma - Bolest Zápěstí Po Větší Zátěži

Bolest Zápěstí Po Větší Zátěži

Bolest Zápěstí Po Větší Zátěži

Příspěvekod PavlaX » čtv kvě 31, 2018 5:43 pm

Dobrý den
asi před šesti lety jsem měla uraz v tělocviku na kruhách, když mě křuplo v zápěstí na straně kde je malíček od té doby mě brněl malíček a prsteníček ortoped mi napsal rehabilitace, které pomohly, ale bohužel jsem začala vnímat že vždy při kreslení ve škole u stojanu delší dobu cca 3hodiny výtvarky mě to začlo bolet a musela jsem protřepávat ruku aby se mi uvolnila. V této době jsem začala na brigádě kde balím hmoždinky a šroubky a hodně namáhám ruku a vždy po práci mě hrozně bolí a když si čistím zuby tak jako bych dostala křeč do ruky a na večer si dám ortezu a ráno mě to už nebolí. Chtěla bych se zeptat jestli mám zajít znovu za ortopedem nebo co by mohlo pomoct aby sem nedostávala křeče po větší námaze. Vše je podoba karpálnímu tunelu ale ten je na straně palce, chtěla bych vědět jestli se to dá nějak řešit trochu mě to trápí hlavně ze začátku v práci nové pohyby namáhavější a zvládnout 8hodin bolest je občas náročné.
PavlaX
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 31, 2018 5:35 pm

Re: Bolest Zápěstí Po Větší Zátěži

Příspěvekod Jaroslav Pilný » stř čer 06, 2018 2:54 pm

Dobrý den,
obtíže, které popisujete mohou být způsobeny drážděním ulnárního /loketního/ nervu. Ale může být příčinou obtíží i jiná porucha. Bez přesného vyšetření a určení místa dráždění nejsem schopen Vám blíže poradit. Někdy má dobrý efekt podání nesteroidních antirevmatik /např. Ibalgin/, ale někdy je třeba operovat.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1842
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.