Zobrazit téma - Celadrin

Celadrin

Celadrin

Příspěvekod Avcer » pát čer 15, 2018 9:31 pm

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na přípravek Celadrin (kapsle, nikoli gel) - konkrétně jeho použití při artróze. Přečetla jsem o něm maximum informací i studií, ale ve všech mi schází kritický pohled odborníka, případně jeho zkušenosti. Nikde jsem nenarazila na vyjádření lékaře, který by jeho účinky potvrzoval, případně vyvracel, uváděl možný negativní vliv, třeba i při dlouhodobém užívání, a to jak na pohybový aparát, tak na další funkce v těle. Chápu, že se jedná pouze o doplněk stravy, jehož podávání není tak kontrolováno a testováno, ale třeba máte praktické zkušenosti, nebo alespoň osobní názor na tento preparát.
Moc děkuji, s pozdravem,
Veronika
Avcer
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 15, 2018 9:24 pm

Re: Celadrin

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pon čer 25, 2018 6:10 pm

Dobrý den,
tento preparát neznám, a nikdy jsem jej nikomu nedoporučoval. Pokud se dívám na složení, tak jsem tam kromě vitamínu C, pokud je v aktivní formě, nenašel nic, co by mělo být léčivé na pohybový aparát.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1913
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
 

Novinky

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.