Zobrazit téma - Loket

Loket

Loket

Příspěvekod IVUSHKA » čtv čer 28, 2018 10:16 am

Dobrý den pane docente,
byla jsem na EMG vyšetření a výsledek. Normální parametry motorické i senzitivní vodivost n. ulnaris vpravo,včetně vedení kubitálním tunelem.
Pacientka má parestetiscké potíže z komprese n ulnaris, bez EMG verifikace.
Bolest lokte a mravenčení prsteníčku a malíčku cítím skoro pořád přes den a občas v noci. Bolesti jsou když mám loket opřený o stůl a také když ji mám podél těla když jdu třeba ven. Lze tento stav řešit a případně jak.
Děkuji za odpověď Iva Teplá
IVUSHKA
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon bře 19, 2012 3:23 pm
Bydliště: Polička

Re: Loket

Příspěvekod Jaroslav Pilný » čtv črc 05, 2018 5:28 am

Dobrý den,
někdy může být výsledek EMG negativní a přesto jsou obtíže. Pokud jsou obtíže a narůstají, je třeba provést uvolnění nervu.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1913
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 

Novinky

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.