Zobrazit téma - Bolesti L-nohy

Bolesti L-nohy

Bolesti L-nohy

Příspěvekod premyslovna » úte zář 11, 2018 8:21 am

Dobrý den pane docente,
tentokrát se neozývám s problémem ruky, musím říci, že od operací mám svatý klid a pokoj.
Bohužel jsem byla nucena vyhledat lékařskou péči u nás v nemocnici ohledně levé nohy. Výsledek je pes planus tpy B1-2. Byla jsem na magnetech a také jsem začala rehabilitovat. Bohužel rehabilitace byly ukončeny hned na druhé návštěvě. Důvodem byly neskutečné bolesti nohy v klidu, v noci. Také minimálně hodinu po cvičení jsem nebyla schopna se postavit a normálně chodit bez silných bolestí. Rehabilitační mě okamžitě poslala na ortopedii a odmítla další rehabilitace, pokud je nedovolí ortoped. Předem upozorňuji, že nemám RTG, záznam z ortopedie v Kolíně zněl pes planus, palpačně citlivý art Choparti, palpačně citlivá med. kloubn.stěrbina, ATC l.dx., pes trnasvesoplaus, periferie bez alterace. _ přepis ze zprávy.
Dostala jsem RHB, ort.vložky do bot a po ukončení RHB jsem měla přijít na kontrolu. Na rehabilitacích doporučena změna ortopeda a přiznám se, že po zkušenostech s Vámi bych raději jela k Vám, než hledala dalšího ortopeda po Praze a Kolíně.
Mohu se tedy obrátit na Vás a objednat se k Vám?
Děkuji moc za odpověď ať kladnou či zápornou.

Přeji hezký den
Mgr. Jägerová Barbora
premyslovna
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 07, 2014 10:05 am

Re: Bolesti L-nohy

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pát zář 14, 2018 12:03 pm

Dobrý den,
jistě Vás rád vyšetřím a pokusím se najít možnost, jak Vám pomoci.
Objednejte se, prosím, na tel. 566683203.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.