Zobrazit téma - naražené koleno

naražené koleno

naražené koleno

Příspěvekod Johana15 » sob zář 15, 2018 7:31 pm

Dobrý den, mám naražené pravé koleno, rentgen vyloučil zlomeninu, pravděpodobně jde o natažené vnější postranní a podkolenní vazy. Mám třetí den fixaci kolene, došlapovat mohu, ale s kulháním a lehkou bolestí. Jak dlouho musím zůstat v klidu a bez pohybu? Potřebuji řešit práci... Děkuji.
Johana15
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 15, 2018 6:42 pm

Re: naražené koleno

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pon zář 17, 2018 4:44 pm

Dobrý den,
z Vašich informací těžko určím co vlastně máte poškozené a už vůbec nejsem schopen Vám říci, jak dlouho se budete léčit. Abych mohl říci více potřebuji vědět, které vazy jsou poškozeny a jak moc. Asi Vám automechanik taky na informaci, že máte bourané auto z pravé strany neřekne, jak dlouho ho bude opravovat.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1930
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 

Novinky

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.