Zobrazit téma - Koleno po artroskopii

Koleno po artroskopii

Koleno po artroskopii

Příspěvekod Jaroslav Mati » pon lis 05, 2018 1:02 pm

Zdravím. Vo februári minulého roku som podstúpil artriskopiu koleno s tým, že pred operáciou som dokázal s nohou takmer všetko a bez bolesti len občas trochu opuchla a par krát bola robená punkcia. Ale po artroskopii nedokážem okrem pomalej chôdze takmer nič... Nedokážem nohu v sede ani vystriet v koleno a absolútne sa o ňu zaprieť lebo je to neznesiteľná bolesť. Tvrdili mi ze je to koli osteoporóze stupňa 3 ale je zaujímavé že pred artriskopiou som nemal takú bolesť ako teraz... Teraz je to horšie možno aj 20x. Ze vraj by trebalo nový stiepok co znamená ďalšie 3 operácie alebo nové jabĺčko. Uz som s toho zúfalý ako ďalej.... Lebo veľmi tomu už neverím ze s tým niečo spravia. Aj na prvú artriskopiu som šiel s tvrdením ze banalna operácia a budem behať ako zajac a ja neviem ani nohu na posteľ vyložiť. Poprosím vás o vas názor.... Pripájam dokumentáciu +najnovšie MRko..... Diagnóza : Laesio menisci med. genus l. Sin., Chondropathia art. patelofem. genus l. sin. Gr III, Plica mucosa et infrapat. genus l. sin.... MR najnovšie : Na rozhraní tela a ZR MM je v pozdĺž dolnej hrany a plochy jemný horizontálny fokalny hypersignal do 5mm, komunikujuci s obvodom menisku so zmnozenym intermediarnym SI v okolí afekcie. Vo femoralnej ploche dolného Hoffovho telesa je zmnoženy edémový SI hrúbky do 10mm v strednej časti a lateralne. Záver : Fokalna fisura a degeneratívne zmeny v zadnej dolnej hrane MM sin. Po operácii mi ešte tvrdili, že mám nejakú 2cm dieru v jablcku ktorá poškodila chrupavku. A po artroskopii som bol asi 20 krát na punkciu...
Jaroslav Mati
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 05, 2018 12:32 pm

Re: Koleno po artroskopii

Příspěvekod Jaroslav Pilný » stř lis 07, 2018 5:21 pm

Dobrý den,
nevím co bych Vám poradil, když jsme koleno neviděl. Příčin obtíží po artroskopii může být mnoho a bez vyšetření to nejsem schopen určit.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1937
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.