Zobrazit téma - Opakovaný otok kolene

Opakovaný otok kolene

Opakovaný otok kolene

Příspěvekod Jan777 » čtv kvě 16, 2019 12:33 pm

Dobrý den, před cca 6 týdny jsem si zrejmně natáhl zadní křížový vaz levého kolene , vaz mě pak následující cca 2 týdny bolel, ale koleno šlo bezproblému ohnout. Omezil jsem tedy sportovní aktivitu ( zabývám se fitness). Cvičil jsem jen kvadricepsi (bez sebemenší bolesti, nebo nějakého problému). Po nějaké době bolest úplně odezněla, ale začal se mi dělat značný výpotek, který mi omezoval pohyb kolene. Byl jsme již 2krat na punkci, nejdříve 20ml čisté tekutiny, po té cca 25ml lehce zbarvené, ale výpotek se znovu udělal. Na rentgenu žádný problém nebyl, na magnetickou rezonanci je čekací doba cca 2 měsíce. Nebýt otoku, který je teď menší, ale přetrvává tak normálně funguji, koleno mě nebolí ani jeho vazy.
Co by jste doporučil? Děkuji
Jan777
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 16, 2019 12:31 pm

Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.