Zobrazit téma - Bolest kolene

Bolest kolene

Bolest kolene

Příspěvekod ondra258 » pon čer 07, 2021 5:37 pm

Dobrý den,
hrál jsem badminton a po špatném našlápnutí mě zabolelo v koleni ale za 5 minut to přestalo tak jsem hrál dál. Po tréningu mě začalo koleno bolet tak jsem mu dal 14 dní oddych a bolest ustala. Za dva měsíce však bolest začala nanovo bez úrazu.

Koleno bolí pocitově na vnitřní straně cca v oblasti menisku. Ale občas bolí v zadní části a občas bolí v přední části ( častější ) a vzácně bolí i vnější meniskus. Když si lehnu na postel a na stehno položím např. notebook cítím nepříjemné a stupňující se táhnutí na středu kolene. Oproti druhému koleni v koleni nebolestivě lupká ale to je cítit pouze když položím ruku na patelu. Když ji položím na koleno z boku tak nic nelupká.

Ortoped udělal RTG a vše normální. Všechny manévry v pohodě a prstama dloubal do menisků a taky bez bolesti. Takže opravdu neví co by to mohlo být a navrhuje artoskopii aby se podíval. Tam půjdu ale mám dlouhou objednací dobu a zajímá mě Váš názor co by to mohlo být. Děkuji
ondra258
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 07, 2021 5:28 pm

Re: Bolest kolene

Příspěvekod terezasmetanova » stř črc 28, 2021 2:30 pm

Dobrý den,
koleno mě bolelo dost podobným způsobem co píšete. Zkuste mrknout tady www.vseproklouby.cz/jak-na-bolest-kolene-v-noci/ na tipy jak to vyléčit. Mně pomohl převážně klid a taky lepší strava díky které jsem zhubla pár kil a díky tomu kolena nedostávají takovou zátěž.. ale u mě to bylo opravdu tím, že kolena byla přetížená a potřebovala cca 2 týdny volnější režim.. Berete nějakou kloubní výživu?
terezasmetanova
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 22, 2020 3:20 pm


Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.