Zobrazit téma - Pomoc o radu

Stránka 1 z 1

Pomoc o radu

PříspěvekNapsal: úte říj 19, 2021 6:58 am
od Barbora11989
Dobry den..chcela som sa opytat ako sa da riesit moj pripad.od Roku 2010 som bola operovana 4x na lave koleno a 2x na prave...bolest vsak ptetrvava a casom sa stupnuje...mam aj hypermobilny syndrom.bola som na MRI vysetreni praveho kolena a neviem co presne znamena moj zaver vysetrenia...prosim pomohli by ste mi ako a na koho sa obratit?ci fyzioterapia alebo nakoniec operacny zakrok?dakujem
Zaver MRI spravy...
Zhrubnute edematozne vsetky tri hlavne supraptelarna
Femoropatelarna dysplazia
Diskretna šikmá gr.III lézia v zadnom rohu MM
Malá parcialna lezia LCA
Lahka distenzia LCL
Lahsia tendinitida lig.quadriceps femoris,lig patelae m.semimembranosus,gastrocnemius medialis ,šliach pesanserimus a m.biceps femoris
Iliotibial band-friction syndrom
Lahka synovitida kolena,Bakerova cysta,edém okolo pately

 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.