Zobrazit téma - Bolest podbřiška od páteře?

Bolest podbřiška od páteře?

Bolest podbřiška od páteře?

Příspěvekod panda82 » sob pro 17, 2022 10:10 am

Dobrý den, před 2 týdny mě začal svědit konečník a do toho takový nepříjemný tlak. Doktor tam žádné hemoroidy nenahmatal, ale napsal mi Detralex a čípky. Po týdnu se to zlepšilo, ale do toho se mi objevily nepříjemné tlaky na pravé straně podbřiška, které vystřelovaly až do pupku a beder. Většinou pocit tíhy a jako kdyby mi někdo na tom břichu seděl. 1× se objevila bílá stolice, ale poté už ne. Je možné, že to byl následek těch čípků. Doktorka mě poslala na sono břicha a tam byly všechny orgány v pořádku. Doktor mi na sonu řekl, že to může být od páteře, a nebo se musí hledat příčina jinde. Je pravda, že v dětství mi byla diagnostikována začínající skolióza, tak jestli to nebude mít taktéž nějakou souvislost. Teď je již stolice v pořádku, 2×-3× denně, přirozeně zbarvená. Avšak mě stále trápí ten nepříjemný pocit až bolest v podbřišku a bedrech. Včera jsem toho ušla docela hodně a začala mě bolet čím dál tím více páteř a bedra a vystřelovalo to až do podbřiška. Dnes jsem si lehla na pravý bok a dost jsem tam cítila tu pravou stranu podbřiška, jako kdyby tam něco tlačilo a způsobovalo to bolest. Slepák to asi není, protože na pohmat mě to nebolí a sono taky nic nevidělo.
Někdy se to z pravé strany přesune doprostřed, ale vlevo dobrý. Při tlačení na toaletě to taky trošku cítím, jakoby ztěžka a tlak.
Myslíte, že to může být bolest od páteře? Jelikož jsem se již s dvěmi lidmi setkala, kteří měli stejný problém jako já a bylo to od zad. Myslíte, že může bolest zad vystřelovat až do podbřiška? Děkuji
panda82
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 17, 2022 10:09 am

Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.