Zobrazit téma - Zlomenina zápěstí

Zlomenina zápěstí

Zlomenina zápěstí

Příspěvekod Martina_P » pát srp 04, 2017 10:11 am

Dobrý den,
prosím o radu, neboť jsem uz zoufalá z nastalé situace. V únoru 2017 jsem měla zlomeninu zápestí, která by správně měla být operována, ale protože jsem byla těhotná, narovnali mi ruku pouze bez umrtvení a dali do sádry. Momentálně je ruka špatně srostlá, píchá a bolí. Můj lékař mě poslal ke konzultaci na kliniku kde by mě pak zrejme měli operovat. Volný termín ke konzultaci je ovšem az v lednu, tedy rok po úraze.. mám strach, ze jiz ruka ještě hůře sroste a operace uz ani nebude mozna nebo nepomůže??? Dá se tedy rok starý úraz úspěšně operovat? Je mi 39 let.
Je to pro mě velice těžké, neboť mám tříměsíční miminko, pro ruku je to velká námaha a dítě je stále těžší. Proto jsem také dostala do druhé ruky zánět šlach a bojím se, že čím déle se bude čekat, tím to bude nenapravitelnější :( Momentálně mám "choré" obě ruce a trpím bolestmi. Prosím o informaci jak to tedy může být do budoucna.. děkuji. Martina Pavelková
Martina_P
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 04, 2017 10:02 am

Re: Zlomenina zápěstí

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pon srp 07, 2017 5:52 pm

Vážená paní,
pokud není zlomenina optimálně zhojena, doporučuje se ji odoperovat /provést korekční osteotomii/ do jednoho roku. Na našem pracovišti bych byl schopen operaci provést do 3 měsíců. Pokud máte zájem, je možné se objednat na tel. 566683203 do mé ambulance, kde bych stav zhodnotil a určil typ operačního postupu.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1851
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Traumatologická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.