Zobrazit téma - Bolesti a tlak v podbřišku,neustálé nucení na močení

Bolesti a tlak v podbřišku,neustálé nucení na močení

Bolesti a tlak v podbřišku,neustálé nucení na močení

Příspěvekod martinastver » čtv lis 02, 2017 10:06 pm

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možné aby moje potíže nějak souvisely s páteří,kostrčí apod.
Cca před rokem jsem si zablokovala žeberní skloubení,následovala rehabilitace,po té mě začala bolet krční páteř a dost často i hlava a přidala se i občasná bolest a tuhnutí bederní páteře.Asi dva měsíce od rehabilitace,jsem začala mít divné pocity v podbřišku ( jakoby tlak,sevření),občas píchnutí různě v podbřišku a neustálý pocit na močení a taky občasná bolestivost v oblasti kostrče.Na gynekologii vše v pořádku,na urologii zjištěna zúžená močová trubice,ta byla následně roztažena.Jinak veškerá vyšetření v pořádku.Bohužel ale ani po roztažení moč.trubice se moje potíže ani trochu nezlepšily.
Trvá to už skoro rok a nevím si rady kam s tímto problémem,tak by mě zajímalo jestli jen trochu možné,že by se to mohlo páteře týkat.
Je mi 31 let.

Předem moc děkuji za odpověd
martinastver
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 02, 2017 9:29 pm

Zpět na Traumatologická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.