Zobrazit téma - zlomenina posledního článku prstu

zlomenina posledního článku prstu

zlomenina posledního článku prstu

Příspěvekod Iva123 » stř črc 10, 2019 10:17 am

Dobrý den,
před měsícem jsem si zlomila poslední článek prstu. Ve zprávě mám uvedeno, že se jedná o spirální zlomeninu. Teď jsem po měsíci byla na kontrole a zděsila jsem se. Myslela jsem si, že po měsíci hliníkové dlahy se mi prst už bude dávno hojit - srůstat, ale omyl. Bylo mi řečeno, že to nemám vůbec srostlé, že prý naopak mi to více prasklo a ve zprávě uvedeno rtg linie patrná, bez viditelného svalku ... co to prosím znamená ?? Je možné, že po měsíci se mi tam nezačlo tvořit nic na to aby mi kostička srostla ? Dlahu mám za týden sundat i přes to, že to mám stále zlomené. Moc to nechápu .... už ted to mám 3x denně sundavat a cvičit ve vodě.. Mám napsané i rehabilitace, ale bojím se s tím něco dělat, když to mám stále zlomené a asi evidentně žádné známky srůstání .. prosím o vysvětlení i rady děkuji
Iva123
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 10, 2019 10:11 am

Zpět na Traumatologická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.