Zobrazit téma - rhb kyčle

rhb kyčle

Uvítáme jakékoliv myšlenky, podněty

rhb kyčle

Příspěvekod juliana » pát úno 01, 2013 9:46 pm

Dobrý den pane docente,
s radostí navštěvuji web ortopedie-traumatologie, jsou tady odborné a hodnotné informace. V sekci rehabilitace mi chybí rehabilitace kyčelního kloubu. Hodně lidí je po TEP, CCP nebo zlomenině krčku kostí stehenní a proto budu ráda, když se dovím něco odborného a myslím i užitečného v této oblasti.
Děkuji a přeji hodně úspěchu v práci.
Juliana
juliana
 
Příspěvky: 48
Registrován: ned říj 07, 2012 6:43 am

Re: rhb kyčle

Příspěvekod Jaroslav Pilný » sob úno 02, 2013 6:39 am

Vážená paní,
děkuji za podnět na další rozvoj. Připravuji už metodiku rehabilitací po endoprotézách kyčle a kolene, ale bohužel nestíhám metodiku doladit do formy, která by se dala použít na web. Nerad bych pokazil úroveň stránek nedodělkem, který by mohl někomu uškodit.S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1755
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Pomozte nám vylepšit web Ortopedie-traumatologie.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 

Novinky

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

24.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Vzhledem k mému odchodu do Nemocnice Nové Město na Moravě se mění i způsob objednávání k operacím a ambulantnímu vyšetřením.
Pacienti, které jsem již vyšetřil a určil typ operace, se mohou objednávat na mailové adrese pilny@ortopedie-traumatologie.cz, kde jim navrhnu termín operace a pošlu informace k přijetí.
Pacienti, kteří nebyli ještě vyšetření, se mohou objednávat do ambulance na telefonním čísle 566683203, kde jim sestra určí termín vyšetření.

S přáním všeho dobrého v novém roce

05.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Dovoluji si vás touto cestou informovat, že odcházím ke dni 31.1.2015 z Ortopedického oddělení Pardubické krajské nemocnice a nastupuji jako primář Ortopedického oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě. Bližší informace o možností objednání k vyšetření a operačnímu řešení budou zveřejněny na těchto webových stránkách po 20.12.2014.

S úctou
Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.