Zobrazit téma - Intenzivní rehabilitace u KRBS

Intenzivní rehabilitace u KRBS

Rady ohledně poúrazové/pooperační rehabilitace

Intenzivní rehabilitace u KRBS

Příspěvekod Sabová Eva » pon pro 10, 2018 7:44 am

Dobrý den, dcera má po nehodě diagnistikované onemocnění KRBS pravé ruky. Asi před 7 měsíci začala cítit silnou bolest pravé nohy. V ordinaci centra bolesti se shodli, že se jedná o rozšíření. V ordinaci RHB jí bylo řečeno, že má rehabilitovat doma, všechna cvičení ji naučili. Uvažujeme o možnosti požádat o intenzivní pohybovou RHB péči v lázních-sanitoriu-klinice. Mohl bysteporadit, nějaké zařízení, které má s touto diagnózu zkušenosti? Děkuji.
Sabová Eva
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2018 7:22 am

Re: Intenzivní rehabilitace u KRBS

Příspěvekod Jaroslav Pilný » čtv pro 13, 2018 5:26 pm

Dobrý den,
toto velmi závažné onemocnění je třeba léčit vždy komplexně v součinnosti rehabilitačního lékaře, anesteziologa případně ortopeda. Tímto problémem se zabývá většina rehabilitačních klinik ve fakultních nemocnicích.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Rehabilitace poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.