Zobrazit téma - Artroskopie Ramene

Artroskopie Ramene

Rady ohledně poúrazové/pooperační rehabilitace

Artroskopie Ramene

Příspěvekod JjAaNnAa » úte srp 08, 2017 8:31 pm

Dobrý den, prosím o radu .
Před 2 a půl měsíci mi byla provedena Ask ramene kvůli Slap lézi . Byla provedena rekonstrukce labrum glenoidale - dve nebo tri kotvy , plus nasli jeste Baufordův syndrom a provedli mi přešití dlouhé hlavy bicepsu. Operující lékař mi ve zprave na Rhb napsal úplné vyloučení kombinace Zevní rotace+ abdukce . Nenapsal ale po jak dlouhou dobu nesmim tyhle pohyby cvicit. Lekar je ted na delsi dovolene takze neni dostupny. Můžete mi prosím poradit jak dlouho se mám jěstě tomuhle vyhýbat ? Děkuji
JjAaNnAa
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 08, 2017 8:21 pm

Zpět na Rehabilitace poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.