Zobrazit téma - Vhodná rehabilitace po artroskopii zápěstí

Vhodná rehabilitace po artroskopii zápěstí

Rady ohledně poúrazové/pooperační rehabilitace

Vhodná rehabilitace po artroskopii zápěstí

Příspěvekod EvaPP » stř bře 21, 2018 3:37 pm

Dobrý den, byla jsem u Vás 19.3. na artroskopii zápěstí: diagnóza ruptura tfcc + instabilita lunotriquetral. Dělala se resekce disku, shrinkage /vapr/. Po předchozí artroskopii, která nebyla u Vás, jsem chodila po vyndání stehů na specializovanou rehabilitaci (cvičení), která byla velmi dobrá: www.rehabilitaceruky.cz. Pokud by to bylo přínosné, opět bych se tam obědnala, jen bych se ráda ujistila, jestli a kdy by bylo vhodné začít a jestli není něco, čemu bychom se měli vyvarovat, především kvůli té nestabilitě, aby se ten vaz nějak nenatáhnul.
Děkuji, hlavně za operaci.
EvaPP
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 20, 2017 11:27 am

Re: Vhodná rehabilitace po artroskopii zápěstí

Příspěvekod Jaroslav Pilný » stř bře 21, 2018 5:04 pm

Dobrý den,
zatím cvičte sama do bolesti. Můžete dělat tlakové masáže jizev. Při kontrole po 4 týdnech se dle stavu domluvíme na dalším postupu.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1937
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Rehabilitace poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.