Zobrazit téma - úpon kyčle

úpon kyčle

Základní informace o tomto fóru

úpon kyčle

Příspěvekod Martina68 » pon led 09, 2017 12:41 pm

Dobrý den,
před čtyřmi lety mi byl diagnostikován na pravé noze chronický zánět svalového úponu kyčle. Léčba injekce kortikoidy a gel. Nic jiného mi nebylo doporučeno. Kortikoidy zabírají, ale jelikož jsem to takto nechtěla řešit tak nějak jsem žila celou dobu bez léčby a s bolestí. Před dvěma měsíci jsem onemocněla zánětem vaječníků, který jsem léčila doxybene. Od doby této léčby mě úplně přestala noha bolet. Je možné, že to způsobila tato antibiotika.
Děkuji moc za odpověď.
Veselá Martina
Martina68

Re: úpon kyčle

Příspěvekod Jaroslav Pilný » úte led 10, 2017 1:14 pm

Vážená paní,
pojem "chronický zánět svalového úponu kyčle" je pro mě příliš široký pojem a těžko se mohu vyjádřit k důvodu zlepšení po ATB terapii. Je pravdou, že iritace úponu mohla být v důsledku nějakého zánětu v těle (kdekoli) a po ATB terapii došlo k jeho zklidnění.

S úctou Jaroslav Pilný
Jaroslav Pilný

Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Novinky

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

24.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Vzhledem k mému odchodu do Nemocnice Nové Město na Moravě se mění i způsob objednávání k operacím a ambulantnímu vyšetřením.
Pacienti, které jsem již vyšetřil a určil typ operace, se mohou objednávat na mailové adrese pilny@ortopedie-traumatologie.cz, kde jim navrhnu termín operace a pošlu informace k přijetí.
Pacienti, kteří nebyli ještě vyšetření, se mohou objednávat do ambulance na telefonním čísle 566683203, kde jim sestra určí termín vyšetření.

S přáním všeho dobrého v novém roce

05.12.2014

Vážení návštěvníci webových stránek ortopedie-traumatologie.cz,
Dovoluji si vás touto cestou informovat, že odcházím ke dni 31.1.2015 z Ortopedického oddělení Pardubické krajské nemocnice a nastupuji jako primář Ortopedického oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě. Bližší informace o možností objednání k vyšetření a operačnímu řešení budou zveřejněny na těchto webových stránkách po 20.12.2014.

S úctou
Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.