Zobrazit téma - Bolest kolene

Bolest kolene

Základní informace o tomto fóru

Bolest kolene

Příspěvekod Kacirkova23 » sob úno 22, 2020 11:53 pm

Dobrý den pane doktore. Mám dlouhodobě problémi s pravým kolenem. V lednu jsem byla v koline na ortopedii poslali mě na rentgen tam nic nebylo odeslali mě na chronickou ortopedickou ambulanci. Tam se mi na koleno podíval nikam mě neposlal. Jen za to mám stahovat ledovat cvičit. Kolene jsem mela oteklé hematom jsem tam měla. Šla jsem na kontrolu 31.1.2020 koleno se trošku zlepšilo. Teď už je to asi týden spatky co mě začalo v koleni píchat chodit skoro vůbec nemůžu bolesti se nedaj v práci vydržet jsem na novo denně 8h až 8 a půl hodiny teď je to asi pět dnů spatky co mi v koleni začalo něco přeskakovat jakoby by se mi koleno zablokovalo pomocí ruky ho natahnu. Stává se mi to často a je to docela nepříjemné mohl by ste mi poradí čím to je nebo proč se mi to stává
Kacirkova23
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 22, 2020 11:45 pm

Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.