Zobrazit téma - úpon kyčle

Stránka 1 z 1

úpon kyčle

PříspěvekNapsal: pon led 09, 2017 12:41 pm
od Martina68
Dobrý den,
před čtyřmi lety mi byl diagnostikován na pravé noze chronický zánět svalového úponu kyčle. Léčba injekce kortikoidy a gel. Nic jiného mi nebylo doporučeno. Kortikoidy zabírají, ale jelikož jsem to takto nechtěla řešit tak nějak jsem žila celou dobu bez léčby a s bolestí. Před dvěma měsíci jsem onemocněla zánětem vaječníků, který jsem léčila doxybene. Od doby této léčby mě úplně přestala noha bolet. Je možné, že to způsobila tato antibiotika.
Děkuji moc za odpověď.
Veselá Martina

Re: úpon kyčle

PříspěvekNapsal: úte led 10, 2017 1:14 pm
od Jaroslav Pilný
Vážená paní,
pojem "chronický zánět svalového úponu kyčle" je pro mě příliš široký pojem a těžko se mohu vyjádřit k důvodu zlepšení po ATB terapii. Je pravdou, že iritace úponu mohla být v důsledku nějakého zánětu v těle (kdekoli) a po ATB terapii došlo k jeho zklidnění.


S úctou Jaroslav Pilný

 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.