Zobrazit téma - Plastika LCA výrazný otok

Plastika LCA výrazný otok

Základní informace o tomto fóru

Plastika LCA výrazný otok

Příspěvekod MonikaŠ » pát říj 13, 2017 5:28 am

Dobrý den, jsem měsíc a půl po ASC plastice LCA. Před týdnem vysoké teploty, výrazný otok nohy (stehno, lýtko, kotník nevidím). Ortézu i přes ztrátu svalové hmoty, ale díky razantnímu otoku, nedopnu. Předepsaná léčba AESCIN-TEVA, AUGMENTIN , ZIBOR inj. Pátý den léčby, otok ani teplota neustupuje. Noha neohebná pro otoky i v oblasti kotníku. Je nástup této léčby tak dlouhotrvající nebo narůstající otok může být příčinou vedlejších účinků předepsaných léků. Mám ledovat, bandážovat, masírovat ..? Děkuji za odpověď. Monika
MonikaŠ
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 13, 2017 5:11 am

Re: Plastika LCA výrazný otok

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pát říj 13, 2017 5:56 am

Vážená paní,
pokud po nasazení této terapie obtíže neustupují, asi bych doporučil vyšetření operatérem nebo ošetřujícím lékařem. Po této terapii by se stav měl upravovat, ne zhoršovat.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1851
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
 

Novinky

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

26.08.2016

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. spolupracuje od letošního roku s Martinou Sáblíkovou a tréninkovou skupinou Nowis Team Petra Nováka. Spolupráce spočívá v konzultacích prevence vzniku úrazů a řešení případných ortopedických a traumatologických problémů. Využívá tak svých dlouholetých zkušeností, kdy pracoval jako lékař reprezentace v orientačním běhu.

16.01.2016

Ve dnech 10.-12. 2015 proběhlo v Orlandu na Floridě celosvětové sympozium zabývající se moderními trendy v operacích endoprotéz kolenních, kyčelních a ramenních kloubů. Tohoto sympozia se zúčastnil i garant těchto webových stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D., který měl možnost sledovat vystoupení předních světových odborníků věnujících se problematice náhrad kloubů. Setkání bylo velice podnětné a jeho závěry bude moci realizovat na svém pracovišti.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.