Zobrazit téma - Pálivá bolest pod kolenem

Pálivá bolest pod kolenem

Základní informace o tomto fóru

Pálivá bolest pod kolenem

Příspěvekod renatacech » pon úno 05, 2018 4:08 pm

Dobrý den,
prosila bych poradit.
Asi tři týdny mě bez důvodu bouchnutí či nějakého úrazu, o kterém bych věděla, při každém kleknutí začne opravdu hodně pálit oblast pod pravým kolenem mírně doprava. Je to taková zvláštní pálivá, řezavá bolest. Nevadí mi žádný jiný pohyb, jen to kleknutí a natažení onoho místa. V běžném režimu není tato oblast ani citlivá na dotek, ale pokud si na ni chytnu po tom, co mě to zabolí, "bolí" mě i kůže. Není tam otok ani zarudnutí.
Než se tedy vydám k MUDr. osobně, prosila bych radu, zda to přejde, či je to něco, co jen tak nepřejde a nemám na co čekat... ;)
Děkuji,
Renata
renatacech
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 05, 2018 4:02 pm

Re: Pálivá bolest pod kolenem

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pát úno 09, 2018 2:04 pm

Dobrý den,
protože nejsem schopen dle Vašeho popisu určit příčinu, těžko radit, co s tím dělat, nebo zda to ustoupí.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am

Re: Pálivá bolest pod kolenem

Příspěvekod Petrav » úte čer 21, 2022 1:44 pm

Dobrý den, našla jsem zde Vaší otázku, mám úplně stejný problém, prosím.Vas, vím, že už je to dlouho, ale zjistili příčinu Vašich potíží???? Moc děkuji za odpověď, můžete i na email petravsedni@seznam.cz
Petrav
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 21, 2022 1:38 pm


Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.