Zobrazit téma - Bolest zad v kříži

Bolest zad v kříži

Základní informace o tomto fóru

Bolest zad v kříži

Příspěvekod ruky » ned zář 09, 2018 10:31 pm

Dobrý den pane doktore,

velmi prosím o pomoc při řešení mého problému. V roce 2016 mi bylo na CT nalezena počínající artroza na L5 - S1 potíže byli občasné , bolest zad byla jen někdy.Minulí rok však začali obtíže každodenně, když dlouho sedím a poté se ohnu nemohu se narovnat, pokud v zaměstnání stojím 12 h večer mě příšerně bolí v kříži. Bohužel při mém zaměstnání zvedám nemocné nemohoucí , snažím se šetřit ale né vždy se to dá.Prozatím se nikde neléčím ale obtíže se stupnují v noci mě bolest budí a téměř nemohu mít polštář. Přestala jsem cítit levá palec na noze cítím ho ale méně také občas brní a olupuje se mi kůže nevím zda to může mít spojitost. Na koho se obrátit a je možná nějaká léčba? děkuji mockrát


věk 30 let váha 69 kg
ruky
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 09, 2018 9:35 pm

Re: Bolest zad v kříži

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pon zář 10, 2018 12:00 pm

Dobrý den,
pokud je brnění do nohou, tak by bylo dobré prostřednictvím praktického lékaře vyhledat neurologické vyšetření. Obtíže mohou být Vámi uváděné krajiny.


S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.