Zobrazit téma - lupavý prst

lupavý prst

Základní informace o tomto fóru

lupavý prst

Příspěvekod Irca » sob pro 01, 2018 6:22 pm

Dobrý den,
chtěla jsem se,prosím, zeptat.Asi před 2O-ti lety jsem byla na operaci 3.prstu ruky - výrazně zesílená šlachová pochva, skákavý prst.Nemohu si však už delší dobu zahrát na kytaru či flétnu, protože nezvednu včas prostředník. Na prstech ruky v pohodě ukážu číslo pět, ale při ukázce čísla 3 se mi prostředník nedotáhne do úplné extenze. Prosím, je nějaké řešení tohoto problému? A oč může jít? Děkuji za odpověď

Irena
Irca
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 01, 2018 6:04 pm

Re: lupavý prst

Příspěvekod Jaroslav Pilný » ned pro 09, 2018 9:06 am

Dobrý den,
bez vyšetření těžko určím příčinu, ale může jít o poškození šlachy extenzoru /natahovače/.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1938
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.