Zobrazit téma - Poškozený (přeříznuty) stehenní sval po vyndání dání šroubů

Poškozený (přeříznuty) stehenní sval po vyndání dání šroubů

Poškozený (přeříznuty) stehenní sval po vyndání dání šroubů

Příspěvekod Eva P. » sob úno 09, 2019 4:22 am

Dobrý den pane Pilny,
Obracím se na vás s prosbou o pomoc.
Jednak proto, že již jsem měla tu čest a byla Vaší pacientkou a jednak proto, že si neskutečně vážím Vaši šikovnosti operatera.
Mám přítele, který byl 5.2.2019 na vytažení šroubů z kolene v jedné nejmenované nemocnici po dopravní nehodě, on sám neví co se stalo, ale tato operace mu přinesla další trápení v podobě toho, že operater mu přeřízl stehenní sval. Můžete nám prosím pomoc?
Děkuji za případnou odpověď
Eva Pudilová
Eva P.
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 09, 2019 4:11 am

Zpět na Osobní vzkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.