Zobrazit téma - Plastika LCA výrazný otok

Plastika LCA výrazný otok

Základní informace o tomto fóru

Plastika LCA výrazný otok

Příspěvekod MonikaŠ » pát říj 13, 2017 5:28 am

Dobrý den, jsem měsíc a půl po ASC plastice LCA. Před týdnem vysoké teploty, výrazný otok nohy (stehno, lýtko, kotník nevidím). Ortézu i přes ztrátu svalové hmoty, ale díky razantnímu otoku, nedopnu. Předepsaná léčba AESCIN-TEVA, AUGMENTIN , ZIBOR inj. Pátý den léčby, otok ani teplota neustupuje. Noha neohebná pro otoky i v oblasti kotníku. Je nástup této léčby tak dlouhotrvající nebo narůstající otok může být příčinou vedlejších účinků předepsaných léků. Mám ledovat, bandážovat, masírovat ..? Děkuji za odpověď. Monika
MonikaŠ
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 13, 2017 5:11 am

Re: Plastika LCA výrazný otok

Příspěvekod Jaroslav Pilný » pát říj 13, 2017 5:56 am

Vážená paní,
pokud po nasazení této terapie obtíže neustupují, asi bych doporučil vyšetření operatérem nebo ošetřujícím lékařem. Po této terapii by se stav měl upravovat, ne zhoršovat.

S úctou Jaroslav Pilný
Uživatelský avatar
Jaroslav Pilný
 
Příspěvky: 1937
Registrován: sob zář 17, 2011 10:11 am


Zpět na Jak zde začít?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
 

Novinky

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

30.12.2016

Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.

S úctou Jaroslav Pilný

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.