Zobrazit téma - Operace dysplazie čéšky typu II/III

Operace dysplazie čéšky typu II/III

Operace dysplazie čéšky typu II/III

Příspěvekod Andrej » ned led 01, 2023 6:41 pm

Dobrý den,
V pravém koleni mám zjištěnou dysplazii čéšky typu II/III, se kterou jsem již mnohokrát byla na rehabilitacích, avšak výsledky nikdy nebyly zrovna úspěšné. Bolest je většinou snesitelná, ale mívám období, kdy je bolest znatelně horší, jako například tento týden, kdy je problémem bezbolestně vůbec sedět či ležet, a obzvláště potom vstávat. Být neustále v bolestech zrovna ideální není, a proto se snažím najít jakoukoliv možnost, kterou bych si mohla pomoct. Doktor řekl, že jediné co mi může doporučit co by mi mohlo dlouhodobě pomoct je operace, ale nevím jestli to je zrovna ideální řešení vzhledem k tomu že mi je pouze 19 let a bojím se možných negativních následků, které by mohla operace nést.
Na co bych se měla doktora ohledně operace zeptat, než se rozhodnu jestli s ní procházet mám nebo ne? A co bych měla ve svém rozhodnutí brát v úvahu? Je možné že kvůli tomu, že bych operací prošla v tak nízkém věku by později následovaly operace další?
Omlouvám se za množství otázek, ale operace je samozřejmě důležitých rozhodnutím a chci se ujistit, že bude tím správným.
Andrej
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 01, 2023 6:29 pm

Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: aataizaxeso, ogeiqnupiiqac a 45 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.