Zobrazit téma - Then border bilirubin expressive statistics, cenforce namely

Then border bilirubin expressive statistics, cenforce namely

Then border bilirubin expressive statistics, cenforce namely

Příspěvekod iqutimuruwuuv » sob úno 24, 2024 11:33 pm

Acquire your necessary medications swiftly and safely from our trusted source, [URL=https://americanazachary.com/nizagara-capsules-for-sale/]walmart nizagara price[/URL] . Whether you're seeking for prescriptions, this website delivers with ease and reliability.


Never neglect the need for efficient sleep solution. Explore the revolutionary <a href="https://endmedicaldebt.com/drug/vidalista/">vidalista from canada</a> , a revolution in securing a restful night's rest.

Understanding the urgent need for medication, it's now possible to acquire your drug hassle-free. No longer do you have to linger for your critical treatment. Learn more at https://sunsethilltreefarm.com/item/ed-sample-pack-2/ to secure your medications swiftly and efficiently.
iqutimuruwuuv
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 24, 2024 11:30 pm
Bydliště: Burkina Faso

Zpět na Ortopedická poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: aomffani, Majestic-12 [Bot] a 26 návštevníků

cron
 

Novinky

16.05.2020

Od 18.5.2020 otevírá garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. ve spolupráci s MUDr. Petrem Maluškem odbornou ambulanci pro ortopedii a traumatologii pohybového aparátu. Do ambulance na poliklinice ve Žďáru nad Sázavou, Studentská 1699/7 se můžete objednat na tel. 564 407 580 v čase provozu ambulance. Ambulantní hodiny: MUDr. Petr Malušek v pondělí od 7 do 15 hod. a doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. v úterý 15-19 hod.

03.01.2019

Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.

14.09.2018

Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Představují základní postupy ošeření na sportovišti, principy lékařského ošetření a doby léčení. Práce se věnuje také rehabilitaci po úrazech a operacích. Samostatnou části jsou kapitoly věnované tejpingu.

31.01.2018

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.

30.10.2017

Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.

Syndikovat obsah
 
 

Naši partneři

(c) 2011 Ortopedie-traumatologie.cz. Články/fotografie není možné přejímat bez písemného souhlasu majitele serveru.